אודות החברה

כאן בחברת PetNovations, המטרות שלנו הן פשוטות:

לספק לכם מוצרים מצוינים ושירות מעולה.

Novations הינו מונח משפטי שפירושו שינוי בהתחייבות או במערכת יחסים. עד כמה שאנחנו אוהבים את חיות המחמד שלנו ומחשיבים אותם כבני המשפחה, ישנן כמה עבודות מרגיזות שאנו מחויבים להן אשר מכבידות על מערכת היחסים. עבור אוהבי חתולים, עבודה זו היא הטיפול בארגז החול.

מטרתנו ב-PetNovations היא לשפר את חווייתם של החתול ואוהבי החתולים. לשם כך יצרנו את ה-CatGenie, מוצר ייחודי, איכותי ואמין הנתמך ברמת שירות שאינה סטנדרטית.

מוצרי PetNovations מבוססים על פריצות דרך טכנולוגיות המוגנות בפטנטים אשר נבדקו באופן מקיף לפני שהובאו לשוק. CatGenie הוא פרי של שנים של מחקר ופיתוח. הוא עושה שימוש במספר טכנולוגיות בכדי להשיג פיתרון ייחודי לצרכיכם בטיפול בחתול. השירות שאנו מעניקים לכם הינו חשוב כמו ביצועי המוצרים שלנו. אנו מספרים תמיכה מלאה לאחר המכירה בנושאים הקשורים בחתול, שירות מוצר, ושירות הזמנה יעיל של חומרים הנדרשים לכם בכדי לשמור על פעולתו התקינה של ה-CatGenie שלכם.

חברת PETNOVATIONS.LTD, הממציאה והיצרנית של מוצר ה-CatGenie המהפכני. משרדינו הראשיים נמצאים בבצרה. חברת PetNovations אחראית על מכירות, שיווק ושירות לקוחות עבור מוצר CatGenie בישראל ובכל העולם.

אנו מתחייבים לכם לטווח ארוך, לקוחותינו. אנו מאמינים כי ה-CatGenie שלכם ישנה את מערכת היחסים ביניכם לבין חברכם החתול, בכך שאנו מאפשרים לכם ליהנות מיותר זמן עם החתולים שלכם בסביבה נקייה, בריאה ושמחה יותר.


Catgenie - פרטי קשר
טלפון 1-700-50-66-90
פקס 09-7445013
אימייל israelcatgenie@gmail.com
אתר http://www.catgenie.co.il
כתובת העליה 11, ת.ד. 275, מושב בצרה 60944
שעות להתקשרות א' - ה' 09:00 - 18:00
סגור